Якщо партнер робить ці 7 речей під час сварки, значить, ваші стосунки нездорові

Якщо партнер робить ці 7 речей під час сварки, значить, ваші стосунки нездорові

Важкі часи періодично переживають всі пари. Але здорові стосунки відрізняються від токсичних тим, як партнери поводяться під час суперечок та з’ясування стосунків.

Якщо ваш партнер робить ці 7 речей під час спірних ситуацій, це означає, що відносини є токсичними.

1. Він намагається зробити вам боляче за допомогою найприкріших слів.

Він обзиває вас, сипле на вашу голову найстрашніші прокляття, намагається нагадати про найболючіші ситуації з минулого, щоб змусити вас повною мірою відчути свою перевагу.

Він використовує слова як зброю, і все, про що він може думати в такі моменти, – це як завдати вам ще більшого болю.

2. Він поводиться з вами так, ніби вас зовсім не існує.

Він припинив відповідати на ваші повідомлення та дзвінки. Він взагалі припинив із вами розмовляти. Перестав говорити, куди він іде і коли повернеться, хоч ви живете разом.

Він змушує вас постійно хвилюватись, не замислюючись над цим.

3. Він звинувачує вас у всіх гріхах.

Він навіть змушує вас думати, що ви несете відповідальність за власні помилки.

Крім того, він робить вигляд, що це він повинен злитися на вас, а не навпаки. На його думку, це саме ви змусили його поводитися неналежним чином.

4. Має проблеми з алкоголем чи наркотиками.

Щойно щось починає у житті йти негаразд, він відразу ж напивається чи вживає наркотики. Замість того, щоб вирішити свої проблеми за допомогою спілкування та виправлення своєї поведінки, як це роблять дорослі люди, він воліє тікати від життєвих труднощів у світ алкогольних та наркотичних мрій.

5. Він робить все, щоб ви засумнівалися у своїй адекватності.

Він виставляє все так, ніби ви втрачаєте розум. Запевняє, що ви не чули, не бачили та не відчували певних речей. Він переконує вас, що ви близькі до божевілля і постійно марите. І… поступово ви починаєте йому вірити.

6. Він відмовляється вибачатися.

Тому що, на його думку, він не зробив нічого поганого. Він завжди готовий знайти мільйон виправдань, щоб вигородити себе та свою негідну поведінку.

7. Він все частіше втрачає самовладання. Поруч із ним ви не почуваєтеся у безпеці.

Під час сварки він ламає речі. Він б’є кулаком по стіні. У гніві він жбурляє свій телефон через усю кімнату. Люто бере вас за руки. Він підвищує голос та загрожує вам.

Його головний спосіб вираження почуттів – це насильство, тому що цивілізовані способи з’ясування стосунків йому не знайомі.

Джерело