3 якості того, хто правильно прийняв долю і отримав подарунок

3 якості того, хто правильно прийняв долю і отримав подарунок

Коли змиришся з долею і приймеш її, навіть полюбиш – тоді і станеться те, що її змінить. Не раніше. Часто це правило працює.

Так одна дівчина шукала пару, мріяла про любов, прагнула до неї. І які тільки тренінги вона не проходила, яких тільки психологів і цілителів не відвідувала! Всі методи ні до чого не приводили. І вона як і раніше жила одна. Це обтяжувало і мучило.

А потім їй виповнилося сорок. І вона сказала собі: досить сперечатися з долею. У мене є прекрасна робота. Здоров’я. Достаток. Хіба цього мало? Так, мені не зустрілася людина, яку б я полюбила всім серцем і яка полюбила би мене. Але хіба мало того, що у мене є?

І вона подякувала Богу. І стала просто жити, робити те, що вміла, прикрашати свій будинок, їздити в подорожі… вона заспокоїлася і проявила задоволенність тому, що мала.

І в тому ж році вона зустріла чоловіка своєї мрії. Зовсім раптово він з’явився в її житті; прийшов замовити проект для своєї квартири. А тепер вони в цій прекрасно відремонтованій квартирі разом живуть; одружилися і чекають дитину.

Чоловік цей теж прийняв долю. Він довго шукав свою пару, але нічого не виходило. І ось-знайшов, коли вже заспокоївся і звик жити один. Адже у всіх різна доля? У нього – ось така. І він цілком задоволений і вдячний за те, що є. Ось тут він і зустрів цю дівчину. І прийшла любов.

Так буває. Іноді треба прийняти долю і перестати вимагати більшого. Змиритися – в самому хорошому сенсі слова. Подякувати за те, що маєш. І навчитися максимально щасливо жити в пропонованих обставинах. І тут відбувається те, що було так потрібно.

Так теж буває, якщо людина проявляє три якості:

  • високе усвідомлене упокорювання,
  • здатність бути задоволеним тим, що маєш,
  • подяка за те, що є.

Скромна поведінка викликає бажання подарувати подарунок куди частіше, ніж вимоги, скарги і різні хитрощі, – ми ж це по собі знаємо. І доля іноді робить так само…

Автор: Ганна Кір’янова