7 жорстоких істин, які заперечують чоловіки (поки життя очі не відкриє)

7 жорстоких істин, які заперечують чоловіки (поки життя очі не відкриє)

Є жорстокі істини, з якими ми стикаємося, і це неприємно. Деякі заплющують очі на ці істини, а потім страждають, а деякі примиряються з ними і живуть далі значно краще. Який шлях вибрати – вирішувати вам.

1. Нікому немає діла до ваших проблем

Є такі персонажі, яких хлібом не годуй — дай поговорити про свої невдачі. «Погана робота, грошей немає… Дружина дістала, дитина не слухається, машина стара…». Таких людей і шкодують, і принижують, і сміються з них.

Але правда, що ніхто їх не любить. Скаржитиметеся — вас сприйматимуть як слабку особу. Фокусуватиметеся на проблемах – вас будуть уникати. Світу потрібні сильні люди, які вміють вирішувати проблеми, а не ті, хто ниє.

2. Гроші будуть у тих, хто постійно про них думає

Раніше я сміявся з фрази «щоб грошей було більше, потрібно фокусуватися на них 80% часу». Мені здавалося це нісенітницею. Думати треба про те, як стати щасливим! А гроші якось самі.

Але коли я почав працювати сам на себе, то зрозумів, що постійні думки про гроші не тільки не заважають, а й сприяють тому, щоб приходили ідеї, як заробляти краще. Я постійно розмірковував, як покращити роботу з клієнтами, підвищував свою освіту, проходив навчання. Це дозволило мені збільшити дохід удесятеро.

А ті, хто ниють, що грошей мало — насправді про них ніколи не думають. Швидше за все, вони думають про те, як би розважитися.

3. Жінки не люблять просто так і нізащо

«Хочу, щоб мене приймали таким, яким я є! Не намагалися мене змінити» — нездійсненна мрія багатьох чоловіків.

Вибачте, друзі, ніхто у світі, крім матері, не любитиме нас безумовною любов’ю. Кінець розмови. А ви самі просто так любите жінок? Ну да, ну да. Ми вибираємо собі партнерів за красу, фігуру, розум, емоції, за гумор чи відчуття сили поряд із ними. А якщо цього немає — прорхдимо повз.

Жінки люблять нас за силу, розум, захист і бозна ще за що. Але завжди ЗА. Досить сподіватися, що вас полюблять погано пахнучим, злим чи бідним.

4. Життя складається із складнощів

Протекла труба на кухні? Пом’яли крило машини? Дружина бурчить, бо ви нікуди не ходите? Дитина знову захворіла?

Доведеться упокоритися — життя це низка проблем, які треба вміти вирішувати. І чим ефективніше ви їх вирішуєте, тим щасливішим ви стаєте. На роботі вам платять гроші, жінки за це люблять, а діти захоплюються і хочуть бути на вас схожими.

5. Не вмієш битися – будеш програвшим

Боротьба – основа життя, як харчування та розмноження. Всі живі істоти на нашій планеті постійно у боротьбі за своє місце під сонцем. Ніхто не може захопити ресурси чи територію без активної агресивної діяльності.

І я не маю на увазі бійки та насильства. Необов’язково боротися фізично (хоча для чоловіка це добре) можна боротися інтелектуально, словесно, технологічно. Перемагати конкурентів, бути розумнішими, хитрішими.

6. Здоров’я дається ОДИН раз

У 20 років нам здається, що море по коліно – адже організм максимально здоровий (відносно звичайно) і швидко регенерує. Можна пиячити, гуляти ночами, не чистити зуби та не займатися спортом – все добре. Але з кожним десятком років стає гірше, накопичуються поломки. У 35+ розумієш, що здоров’я в тебе одне. Зуби починають хворіти, спина ломить, платиш за походи до лікарів, а спиться все одно погано.

Хто не стежить за здоров’ям — почувається все гірше і гірше, а потім страждає.

7. Хочеш бути лідером у сім’ї? Люби відповідальність

Часто чоловіки хочуть бути добрими головами та батьками. Насправді ж вони зовсім не бажають і не вміють брати на себе відповідальність за те, що відбувається з тими, хто в них під крилом.

Смішно говорити, мужики грюкають дверима і йдуть з дому, коли дружина залишається з маленькою дитиною. Чоловіки ображаються на критику та правду про те, що вони щось забули чи в сім’ї мало грошей.

Ну то ти головний чи тільки хочеш? Лідерів завжди критикують і хочуть більше, ніж від інших. Хіба директор втікає зі свого підприємства, якщо працівники з ним сперечаються? Ні, він сідає і думає, як зробити так, щоб усі були задоволені. Або в крайньому випадку вживає суворих, але справедливих заходів. І так, це може бути неприємним. Ну, а що робити?

Джерело