Коли чоловік перестає кохати, його видають 5 випадково сказаних фраз

Коли чоловік перестає кохати, його видають 5 випадково сказаних фраз

Іноді чоловік стає байдужим до тієї, яку ще недавно називав коханою та єдиною. Чому так відбувається? В одних випадках з часом випаровуються почуття, які спочатку були недостатньо міцними. В інших — від конфліктів із жінкою у чоловіка накопичується багато негативу, який за кількістю починає перевершувати позитив.

Любовні стосунки чоловіка та жінки

Усвідомлювати, що ти більше не цікава своєму чоловікові, дуже неприємно. Але краще зрозуміти це заздалегідь, ніж довгий час жити в омані.

ФРАЗИ, ЯКІ ВИДАЮТЬ ПОЧУТТЯ ЧОЛОВІКА

1. «Я сьогодні затримаюся»

Якщо ці слова звучать часто, це означає, що проводити час із кимось іншим йому цікавіше, ніж із тобою. Це не обов’язково коханка. Як варіант – друзі, особисті захоплення. У будь-якому випадку його «затримує» щось таке, що він не може або не хоче поділитися з тобою.

2. “Нам треба взяти паузу”

Він сумнівається у своєму виборі, йому потрібно побути одному, щоб дізнатися, чи сумуватиме він. Або ж він втомився від напруги у відносинах і хоче їх призупинити, сподіваючись, що час допоможе кожному розрядитися.

3. «Подивися на Катю (Таню, Іру)»

Люблячий чоловік не порівнюватиме свою жінку ні з ким. Той, хто порівнює, підсвідомо шукає краще. А порівняннями натякає на те, що та, що є, його не влаштовує.

4. “Я сам вирішу, що мені робити”

Це не означає, що чоловік хоче бути самостійним, як у випадку, якби цю фразу сказав підліток. Це означає, що його не дуже цікавить твоя думка і він хоче наголосити на своїй автономності.

5. “Мені не цікаво, що ти думаєш”

Відкрита заява про те, що він більше не зважає на твою думку. Можливо, вже навіть не поважає тебе як людину. Від чоловіка, який каже такі речі, треба тікати.

Сенс стосунків чоловіка та жінки втрачається, коли з них зникає довіра. Тому краще говорити щиро про проблеми. Це може допомогти все налагодити.

Джерело