10 відмінностей щасливої жінки від «тої, яка завжди втомлена»

10 відмінностей щасливої жінки від «тої, яка завжди втомлена»

Є жінки, які увесь час випромінюють світло та щастя. Їм, звичайно, теж буває сумно та складно, але такі моменти є нетривалими та скороминучими.

Однак є велика кількість таких, на жаль, більшість у Україні, які постійно чимось незадоволені, часто втомлені (якщо не завжди) і постійно займаються вирішенням проблем.

Чим же відрізняються ці типи жінок у своїх діях? Що робити, щоб відчувати себе щасливою?

10 відмінностей щасливої жінки від «постійно втомленої»

1. Осмислення свого життєвого шляху

Жінки, які люблять життя, а життя любить їх, завжди мають власний шлях, план та мету, яким вони і йдуть.

Жінки постійно втомлені стежать за кимось на його шляху і цим задовольняють навколишніх. Для них важливою є думка навколишніх, а своя власна опирається на ПОВИННА та ПОТРІБНО.

2. Навколишні

У жінок, які люблять життя, а життя любить їх, навколишні також яскраві, позитивні та випромінюють світло. Вони завжди оптимістичні та розвиваються у тому ж напрямку.

У “втомлених жінок” – навколишні постійно скаржаться на життя, займаються вирішенням своїх проблем та є «жертвами». Їм звично жаліти одне одного, а про радість говорити не зручно “раптом наврочать!”.

3. Збалансована впевненість у собі

У жінок, які люблять життя, а життя любить їх, немає крайнощів: гординя або ніщо? Кращим є гармонія і рівновага: (асертивність=здорові психологічні кордони+права асертивної людини). Повага до себе і розуміння, що тебе оточують хороші люди. Люблячий родич для себе і вдячна жінка для близьких. Вони з легкістю говорять компліменти та діляться радістю.

У “втомлених жінок” – або гординя та зарозумілість, або відчуття повної нікчемності.

4. Ставлення до критики

У тих жінок, які люблять життя і життя любить їх, є звичка порівнювати себе тільки з собою і розвиватися індивідуальним шляхом.

У “втомлених жінок” звичка порівнювати себе з іншими, або заздрячи, або самостверджуючись, що є ще гіршим.

5. Очікування

У тих жінок, які люблять життя і життя любить їх, немає очікувань і “повинен” стосовно інших. Вона вміє спокійно попросити і розуміє, що їй можуть відмовити. Вона звикла задовольняти свої потреби здоровим способом.

У “втомлених жінок” є звичка чекати задоволення своїх потреб від інших. Якщо вона не отримує цього – накопичує претензії та образи на них. Просити чогось є принизливим для неї.

6. Не прощати, а приймати

У тих жінок, які люблять життя і життя любить їх, немає поняття пробачити. Є поняття прийняти і зрозуміти ситуацію іншого. Нікому не потрібно це прощення, просто кожен в нашому житті дивиться на цей світ по-своєму. Прощення – це значить образа, яка їй не є властивою.

У “втомлених жінок” є звичка ображатися і витрачати величезну кількість сил і енергії, щоб пробачити у своєму внутрішньому театрі. Причому, при кожному зручному випадку, знову нагадати про образу своєму кривдникові.

7. Вчинки та розмови

У тих жінок, які люблять життя і життя любить їх, є звичка Діяти, а не балакати. “Неможливо словами вирішити проблему, яку ви отримали своїми вчинками “. Важливим є пошук шляхів та способів вирішення проблеми. Або ж отримати новий досвід.

У “втомлених жінок” є звичка багато розмірковувати про те, що потрібно зробити, але не прикладати до цього зусиль. Відкладати на потім, виправдовуючись зайнятістю або проблемами.

8. Бути Жінкою

У тих жінок, які люблять життя і життя любить їх, повне усвідомлення, що вони жінки і це їхнє основне призначення. Догляд, макіяж, спорт – сила волі, бажання бути яскравою і живою – все це вони роблять щодня, із задоволенням і, в першу чергу, для себе.

У “втомлених жінок” є тільки звичка піклуватися про себе через силу, як важкий обов’язок робити це для когось, а не для себе.

9. Відповідальність

У тих жінок, які люблять життя і життя любить їх, звичка у всіх життєвих ситуаціях брати відповідальність на себе.

У “втомлених жінок” звичка перекладати відповідальність за свої дії, почуття та думки на інших.

10. Ставлення до минулого

У тих жінок, які люблять життя і життя любить їх, звичне вміння отримувати тільки плюси від досвіду. Вчитися на своїх помилках і говорити собі: “Добре, що це сталося зі мною, з цього я зробила висновок, отримала користь – плюси є в кожній ситуації”.

У “втомлених жінок” звичка страждати за минулим, знецінювати минуле. А от якби тоді, то я б зараз… Або минуло й пройшло, забули.

Джерело