Ці жести чоловіка показують, що він відчуває до тебе

Ці жести чоловіка показують, що він відчуває до тебе

У наші дні кожен може маніпулювати своїми жестами та надягати різні маски.

Кохання — дивне почуття, як хороше, так і погане, але це також переважна емоція. Коли справа стосується відносин і кохання, жінки вважають за краще говорити про свої почуття, в той час як чоловіки показують, як вони ставляться до вас через свої дії. Вони можуть не сказати вам, як вони почуваються, але їх дії говорять голосніше, ніж слова.

Обличчя

Закоханий чоловік завжди шукатиме якийсь контакт із дівчиною. Якщо він хоче якось торкнутися до вас, він може торкнутися вашого обличчя, і це, безсумнівно, ознака того, що він закоханий у вас. Сором’язливий хлопець чи друг боятимуться торкатися до вашого обличчя без причини. І один із способів, якими він торкається вашого обличчя, – це вдавати, що видаляє невидиму порошинку з вашого чола чи вилиці або просто відводить волосся за вухо. Той, хто вами не цікавиться, ніколи не торкнеться вашого обличчя.

Він торкається твого волосся

Дотик до волосся жінки також є одним із популярних романтичних виразів почуттів. Якщо він торкається до вашої руки, пробігає пальцями по вашому волоссю або навіть злегка грає з ними, він дійсно хоче бачити, як ви реагуєте на його дотик.

Руки

Жести рук можуть показати, що чоловік відчуває до вас. Закохана людина погладить вашу руку або схопить вашу руку несподівано. Навіть те, як ви тримаєте руки, може багато розповісти про ваші стосунки. Пам’ятайте, що у будь-який час, коли ви почуваєтеся незатишно, вам потрібно повідомити його або запитати, які його наміри, таким чином ви дізнаєтеся, що він намагається вам сказати.

Ноги

Якщо чоловік зацікавлений у жінці, він завжди шукатиме фізичного контакту з нею. Він сидітиме якомога ближче до жінки. Він може також злегка торкнутися її коліна. Іноді чоловіки прикидаються, що торкаються вас випадково, щоб подивитися, як ви на це реагуєте.

Він буде уважно слухати вас

Вони будуть уважно слухати вас, якщо цікавляться вами, ловлячи кожне слово, яке ви говорите. Вони можуть підтвердити ваші слова, киваючи або ухилившись ближче, і вони ніколи не втратять візуальний контакт!

Джерело