Закінчення – це новий початок

Закінчення – це новий початок

Розставання неминучі, як і зустрічі. Я вже давно це зрозуміла і постійно нагадую собі, що все приходить і йде, особливо люди. Єдина відмінність між кожним з них – це термін їх перебування – один тиждень, один місяць, один рік. Деякі все ще поруч зі мною, і це цінно. Однак ті, до яких я була найбільше прив’язана, чомусь виявилися першими, хто покинув моє життя.

Я також давно прийняла для себе істину, що це нормально часом бути на самоті. Це абсолютно рядова обставина, і вам не потрібно намагатися з усіх сил змусити когось залишитися і не йти. Краще відкрийте двері для тих, хто повинен увійти.

Але кого я намагаюся обдурити цією нібито легкістю парафій і відходів? Кожне прощання – це біль. Він змушує нас замислюватися над власною впевненістю, а також своєю цінністю і значущістю в чийогось життя. Він змушує задатися питанням, чому людині так легко залишити нас, чому вона ніколи не озирнулася назад, і чому вона так більше і не повернулася.

Звичайно, це боляче і дискомфортно. Однак не можна дозволяти деяким людям продовжувати присутніми у вашому житті, якщо вони вже не приносять ніякого позитиву і не дають вам розвиватися, а скоріше мертвим тягарем висять на вас і тягнуть вниз.

Ви також повинні пам’ятати, що розставання і прощання – це не ті обставини, які можуть перешкодити вам бути щасливими. Тому що закінчення – це, насправді, новий початок.

У всесвіті всі події відбуваються з якоїсь причини. Можливо, ми не знаємо цієї причини зараз, але незабаром вона стане вам зрозумілою і очевидною, і ви зітхне з полегшенням.

Погляньте на своє оточення. Ті, хто дійсно має значення, все ще поруч з вами. Можливо, ви їх навіть деколи недооцінюєте, тому що зайняті гонитвою за людьми, які ніколи не мали наміру залишатися в вашому житті надовго.

Життя може запропонувати вам дуже багато, в тому числі і «ваших» людей, які віддають вам свої сили, свої почуття і самих себе, залишаючись поруч. Тому прийшов час відкрити очі і серце, щоб зрозуміти, хто дійсно піклується про вас, а не витрачати час на те, щоб утримати тих персонажів, у яких ніколи на вас не вистачає часу і уваги.

Джерело